top of page
zážitková večeře

zážitková večeře u vás

Zážitky tvoří ty nejkrásnější vzpomínky. Co takhle proměnit jeden večer u vás doma v neobvyklou hru chutí, barev a vůní.

Vytvořím originální menu šité na míru vašim chutím, které pro vás uvařím a odprezentuji. Vtáhnu vás do víru prožívání a ráda si s vámi o chutích a o tom, jak se na smysly nacítit, popovídám. Na vás je už si jenom večer užít.


Přizvěte si mě, ať už chcete tímto gestem někomu dokázat lásku, překvapit svou rodinu, nebo si s partou kamarádů dopřát nezapomenutelný zážitek.


Přizpůsobím atmosféru ať se jedná o zábavný večírek, nebo romantické rande.

Jak to probíhá?
Vždy mě zajímají vaše chutě, kterým celé menu přizpůsobím. Ať už máte slabost pro čokoládu a brambory v jakékoliv formě nebo nemůžete ani cítit koriandr a z oříšků je vám těžko.

 

Podle sezóny sestavím menu, které společně vyladíme.

Domluvíme se i na počtu chodů a případné kombinaci s vínem nebo nealkoholickými drinky.

Dorazím k vám 2 hodiny před začátkem večeře, připravím stůl a začnu dané chody připravovat. 

Ke každému chodu se s vámi podělím o příběh, který se k jídlu váže, o surovinách a o technikách, které jsem použila. Budete-li chtít.

Celé hodování trvá 1,5–2,5 hodiny v závislosti na počtu chodů.

 

Závěrem se postarám o to, abych kuchyni opustila tak, jak jste mě v ní přivítali, aby váš večer mohl pokračovat bez starostí.

Cena večeře se odvíjí od počtu hostů, šíře menu a délky cesty za vámi.

pop up

pop-up zážitkové večeře

Čas od času si otevřeme pomyslnou restauraci. V přírodě, na festivalu nebo jiném speciálním místě.

 

Na talířích vám potom naservírujeme, co nás baví tvořit nejvíc, co nás sezóna nového naučila a co jste třeba doposud neměli šanci ochutnat.

Zabalení do hřejivé a přátelské atmosféry, odejdete zase o trochu šťastnější.

Jídlo je zážitek.

Na konci roku 2022 jsme společně s Caterinc.cz a Chutnej uspořádali veganskou degustační večeři o  pěti chodech.

Kdy se koná další? Tady se to objeví!

_DSC2274 (1).jpg
pobyty
E15A3734-29.jpg

pobyty

Pořádáte jógový retreat nebo vzdělávací seminář? Jídlo hraje obrovskou roli v tom, jak se člověk cítí opečovaný.

 

Vezměte mě s sebou! Vytvořím rostlinné menu podle vašich potřeb ze sezónních a lokálních surovin. Lehké, ale syté a vyživující.

Vytvořím příjemnou atmosféru a bezpečné prostředí pro vaše potřeby a otázky. Obohatím účastníky o nové prožitky spojené s jídlem a novou inspirací.​

 

Samozřejmou součástí jsou domácí produkty jako: granola, marmelády, oříšková másla, pomazánky, nakládaná nebo fermentovaná zelenina a čerstvě upečený chléb.

Ze zkušenosti vím, že každá skupina má jiné požadavky a cesty ke spokojenosti. Tato různorodost mě moc baví! Chci vás poznat a nechat se inspirovat. Dokážu vás vyslechnout a pečovat o vás, jak nejlépe dovedu.

kurzy vaření

kurzy vaření

Podělím se s vámi o svoje triky, které jsem nasbírala za 10 let rostlinného stravování a díky kterým se vám podaří obohatit svůj jídelníček.

Naučím vás, jak nad recepty přemýšlet, abyste si poradili vždy, když vám něco chybí a chcete plynout se sezónou.

Ukážu vám jak upravit zeleninu, aby vám chutnala. Jak poskládat talíř, aby jídlo bylo nutričně vyvážené a čím dochutit, aby bezmasé jídlo uspokojilo chuťové pohárky i masožroutů.

Další kurz se koná 10. a 11.6.2023 v Třebichovicích ve škole Petry Stahlové.

Ráda se s vámi domluvím i na individuální kurz zaměřený na vaše potřeby u vás doma, kde dokážeme jít opravdu do hloubky a přizpůsobit recepty vašim chutím a potřebám.

_DSC2498 (1).jpg
konzultace
DSC00270.jpg

konzultace

Chcete ve své restauraci veganské jídlo na menu? Rostlinné jídlo, které má nápad, zaujme narozdíl od náhražek masa i nevegany.

 

Obohaťte svou nabídku o zdravé a zábavné zeleninové jídlo. Ráda vám ho vymyslím, zaškolím kuchaře a vymyslím jak zacházet s „odpadem“.

Přes 3 roky jsem vedla kuchyni kavárny Skog a 2 roky pracovala v populárním pražském bistru Etapa. Nasbírala jsem zkušenosti, které dokážu předat i vám, uspokojit poptávku po rostlinných jídlech a přilákat nové zákazníky.

Jídlo dobře vybrané, zajímavě znějící a plné chutí. Podniky, které dokáží nabídnout skvělé jídlo bez živočišných produktů se zavděčí i lidem s potravinovými alergiemi a hosty s chutí na lehčí jídlo.

bottom of page